Budujemy meble na Twoją miarę.
Meble na wymiar, Gniezno, Meblodom
Meble kuchenne

Założeniem naszej firmy jest stworzenie kuchni funkcjonalnej i wyposażenie jej w meble kuchenne według indywidualnych potrzeb naszego Klienta. Służymy fachową pomocą i bogatym asortymentem.
Oferujemy szeroki wybór frontów kuchennych zarówno pod względem wzorniczym, kolorystycznym jak i wymiarowym. Umożliwia to stworzenie Klientowi kuchni według dowolnego projektu, co sprawia, że każda kuchnia może mieć swój własny niepowtarzalny charakter i klimat.
Konstrukcje szafek wykonujemy z płyty wiórowej gr. 18mm obustronnie laminowanej. Wszelkie obrzeża wykańczamy okleinami, co ma zasadniczy wpływ na jakość i estetykę mebli.
Blaty kuchenne o grubości 28mm lub 38mm pokryte są wysokiej jakości laminatem odpornym na zarysowanie, zaplamienia i wysoką temperaturę co sprawia że są trwałe, łatwe w utrzymaniu czystości, zachowując jednocześnie umiarkowaną cenę.
Do naszych mebli wykorzystujemy bardzo szeroki asortyment akcesorii i okuć meblowych znanych i cenionych firm na rynku meblowym takich jak: Gamet, Nomet, Blum itd.

PPHU MebloDom Asnyka 20, 62-200 Gniezno
Zdzisław Wachowski tel. 783 492 756